One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund
