One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Direction
eu: Helbidea
