One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Other
fi: Muu

en: Loop
fi: Kierros

en: About
fi: Tietoja

en: Direction
fi: Suunta

en: Pagination
fi: Sivutus
