One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Other
fr: Autre

en: Loop
fr: Boucle

en: About
fr: À propos

en: Update URL
fr: URL de mise à jour
