One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección

en: Pagination
gl: Paxinación
