One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: Pagination
he: דפדוף

en: Update URL
he: עדכון URL
