One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer
