One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: About
hu: Leírás

en: Direction
hu: Irány

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Keyboard
hu: Billentyűzet
