One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Other
id: Lainnya

en: Loop
id: Pengulangan

en: About
id: Tentang

en: Direction
id: Arah
