One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna
