One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Other
it: Altro

en: Loop
it: Iterazione

en: About
it: Informazioni

en: Direction
it: Direzione

en: Pagination
it: Paginazione
