One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Other
ja: その他

en: Loop
ja: ループ

en: About
ja: アバウト

en: Direction
ja: 方向

en: Pagination
ja: ページ送り
