One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah
