One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
