One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
