One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens
