One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
