One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Other
nl: Andere

en: Loop
nl: Lus

en: About
nl: Over

en: Direction
nl: Richting

en: Pagination
nl: Paginering

en: Update URL
nl: URL voor bewerken
