One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Other
oc: Autre

en: Loop
oc: Bocla

en: About
oc: A prepaus

en: Direction
oc: Direccion
