One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Other
pl: Inne

en: Loop
pl: Pętla

en: About
pl: O stronie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Pagination
pl: Stronicowanie
