One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Other
pt: Outros

en: Loop
pt: Laço

en: About
pt: Sobre

en: Direction
pt: Direção

en: Pagination
pt: Paginação

en: Animation time
pt: Duração da animação
