One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Other
ro: Altele

en: Loop
ro: Buclă

en: About
ro: Despre

en: Direction
ro: Direcție

en: Pagination
ro: Paginație
