One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Direction
sk: Smer

en: Pagination
sk: Stránkovanie
