One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer
