One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Direction
sv: Riktning

en: Pagination
sv: Paginering
