One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை
