One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
