One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Other
tr: Diğer

en: Loop
tr: Döngü

en: About
tr: Hakkında

en: Direction
tr: Yön

en: Pagination
tr: Sayfalama
