One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش
