One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Other
uk: Інше

en: Loop
uk: Цикл

en: About
uk: Про модуль

en: Direction
uk: Напрям

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Update URL
uk: URL оновлення

en: Animation time
uk: Час анімації
