One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Other
vi: Khác

en: Loop
vi: Lặp

en: About
vi: Giới thiệu

en: Direction
vi: Hướng

en: Keyboard
vi: Bàn phím
