OnePass (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Feed
ar: التلقيمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
