OnePass (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
