OnePass (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Offset (number of items to skip)
ca: Desplaçament (nombre d'elements que s'ometran)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
ca: Per exemple, establiu-lo a 3 i els 3 primers elements no es mostraran.
