OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Offset (number of items to skip)
da: Offset (antal elementer der skal springes over)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
da: Sæt for eksempel dette til 3 for at skjule de 3 første elementer.
