OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Offset (number of items to skip)
hu: Eltolás (a kihagyandó elemek száma)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
hu: Például 3-ra állítva az első 3 elem nem lesz megjelenítve.
