OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Content type
lv: Satura veids

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
