OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
