OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Feed
tr: Akış

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Created time
tr: Oluşturma zamanı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Offset (number of items to skip)
tr: Fark (atlanacak öğe sayısı)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
tr: Örneğin 3 olarak ayarlarsanız, ilk 3 öğe görüntülenmez.
