OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
