OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
