OnePass (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
