OnePass (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Feed
cy: Porth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
