OnePass (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Feed
is: Veita

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
