OnePass (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
