OnePass (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
