OnePass (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Offset (number of items to skip)
et: Nihe (vahele jäetavate elementide arv)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
et: Kui määra väärtuseks näiteks 3, siis ei näidata esimest kolme elementi.
