OnePass (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Feed
fi: Syöte

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Offset (number of items to skip)
fi: Ohitettavien tulosten lukumäärä

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
fi: Esimerkiksi jos asetat arvoksi 3, ensimmäistä kolmea tulosta ei näytetä.
