OnePass (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
