OnePass (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
